Батьківщиною кануполо вважається Англія. У 80-х роках 19 ст британці ганяли м'яч веслами по воді, пересуваючись на дерев'яних бочках. Це розвага набуло великої популярності, аж до серйозних змагань, і поширилося по світу.


У Німеччині була організована Німецька Федерація Каное і розроблені правила гри. До гри приєдналися нові шанувальники - французи. Замість бочок використовували каяки довжиною 4,5 м. Незабаром склад команд скоротився до 4 осіб.


Особливості кануполо:

    - Видовищність і азарт. Вибуховою старт, стрімкий розвиток атак, маса адреналіну і емоцій на полі, непередбачуваність переходу м'яча від однієї команди інший і неможливість спрогнозувати результат матчу змушують глядачів спостерігати за грою, затамувавши подих.

    - Командний дух. Гра формує такі якості спортсменів, як здатність працювати в команді і думати про інших, націленість на загальний результат, дисциплінованість, контроль над собою.

    - Наявність тактики. Крім рішучості, сміливості і цілеспрямованості, в грі потрібні навички стратегічного мислення. Більш слабка, але мудра команда, в змозі впоратися з фізично сильнішою, але не вміє розробити тактику своїх дій. Кажуть, що кануполо - це гра не тільки м'язів, але і розуму.


Русанівське канопуло трохи відрізняється від олімпійського.

    - Гра проходить на надувних байдарках від пункту прокату байдарок - "Fermata на Русанівці". Використання однотипних байдарок - дає всім гравцям рівні стартові умови.

    - Надувні байдарки більш стійкі на воді і менш травмонебезпечні.

    - Замість класичних спортивних воріт - ми використовуємо 2 буя на воді, що позначають створ воріт.

ВАЖЛИВО! Для забезпечення вимог безпеки - всі гравці зобов'язані надягати на гру шолом, захисну маску і рятувальний жилет. Шолом захищає голову від можливих ударів веслом.


Для організації тренувань, та проведення ігор - звертайтеся в пункт прокату "Fermata на Русанівці", або за контактами на сайті https://veslo.com.ua

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

Русанівське канопуло

  • Модель: RK4+
  • Наявність: Є в наявності
  • 120грн.